Nasz klub

House of Toastmasters jest jedynym warszawskim klubem Toastmasters działającym na Warszawskiej Pradze. Powstaliśmy w styczniu 2016 roku. Od tamtego czasu zrzeszamy ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk zarówno biznesowych jak i akademickich.

Spotykamy się, aby doskonalić swoje umiejętności wystąpień i przemawiania publicznego oraz umiejętności przywódczych. Spotkania odbywają się w formie warsztatów w języku polskim. Każde jest prowadzone przez inną osobę – Toastmastera Wieczoru – przez to jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Na scenie można zobaczyć i posłuchać mówców, którzy prezentują przygotowane przez siebie przemówienia lub projekty. Dodatkowo każdy ma możliwość przełamać swoje lęki przed wystąpieniami publicznymi biorąc udział w tak zwanej sesji gorących pytań czyli improwizowanych odpowiedziach na niewygodne pytania.

W naszym klubie stawiamy na naukę i rozwój po przez zabawę z dużą dawką humoru. Dlatego prowadzimy comiesięczny cykl spotkań „HoT Bez Cenzury”. Chcemy w ten sposób rozwijać nasze zdolności przemawiania humorystycznego, stand up, opowiadania zabawnych historii oraz dowcipów. HoT Bez Cenzury ma luźniejszą formułę niż standardowe spotkania. Swobodna i humorystyczna atmosfera stwarza wyjątkową okazję do przełamania swoich lęków przed występami publicznymi.


Spotykamy się w każdy czwartek o godz. 18:45 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej
ul. Chodakowska 19/31 w Sali N126 na pierwszym piętrze.


Po każdym spotkaniu zapraszamy wszystkich na „after party” podczas, którego możemy porozmawiać w mniej formalnej atmosferze.

Śledź również naszą stronę na Facebook.com i nie przegap żadnego spotkania, warsztatu ani wydarzenia specjalnego.

Każdy z naszych członków był kiedyś gościem. Tak jak Ty teraz, zastanawiał się czy przyjść, zobaczyć na własne oczy i usłyszeć co oferuje Toastmasters. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@houseoftoastmasters.pl